@erolkaranet'te Aradığınız Kelime veya Konuyu Buraya yazınız!

erolkarasiteleri

                                                                                                   "

Banner

Sigara İçme Cezası SorgulaSigara İçme Cezası Sorgula

Bilindiği gibi kapalı alanlarda okul ve park gibi sosyal alanların 100 metreye kadar olan yakın noktalarda sigara içmek yasaktır. Bu kuralın ihlali durumunda idari para cezası uygulanmaktadır.

Bu yönde kontrolü sağlama amacı ile hizmet veren zabıta ekipleri kapalı alan ve sosyal alanların yakınlarında sigara içenlere idari para cezası uygulaması durumunda cezai işlem gören kişinin ceza bilgilerine ulaşma imkânı bulunmaktadır. Bu tür para cezalarının belirlenen zamanda ödenmemesi durumunda faiz uygulandığı bilinmektedir. bu yüzden ilgili kişinin cezasının sorgulaması ve bir an önce ödemesi en mantıklı seçimdir.

Sigara içme cezası sorgulama işlemi için aşağıda vereceğimiz link üzerinden araştırma yapılabilmektedir. Bunun için ilgili kişinin linki açması ve açılan sayfada belirtilen boşluklara kendisinden istenilen bilgileri kodlayıp sorgula tuşuna basması sigara idari para ceza sorgulama işlemi için yeterlidir.

İlk yayın : 29.06.2019 - Son Güncelleme : 03.11.2022

#Yargı, #Magazin, #Hastalık, #Gezi, #Dini, #Kamuda

Yorum Gönder

2 Yorumlar
*Asılsız yorum yapmayınız. Mesajlar Yönetici tarafından denetleniyor.
  1. Ne aratıyoruz ne çıkıyor saçmalık ya !

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Merhaba.. Kontrol ettiğimizde sorgulama yapacağınız e-devlet sitesi çıkıyor. Görünen sayfadan bilginizi girerek e-devlet sayfasından sorgulamanızı yapabilirsiniz.

      Sil