Son EklenenlerDeğerli ziyaretçimiz

EROLKARASİTELERİ ve bağlı tüm siteleri insanlığa bir nebze hizmet amacıyla hazırlanmıştır.Ve bu alan üzerinde çalışmalar devam etmektedir.

EROLKARASİTELERİ ve bağlı tüm siteleri içinde yer alan bilgi, materyal ve dosyalar ticari bir amaç ve kaygı gütmeksizin var olan projemizin kapsamında internette bulunan verilerden alınarak yerleştirilmiştir. Yayınlanan veriler içindeki hata ve eksiklerden ve bunlardan doğabilecek haksiz kazanç ve yanlış yönlendirmelerden proje tasarımcısı ve site yönetimi sorumlu olmayıp, yapılacak müracaatlar sonunda en geç bir hafta içinde gerekli değişimler yapılmaya çalışılacaktır.

Gayemiz DONKIŞOT'luk değil aksine insanlığa bir nebze hizmet sunabilmektir.

EROLKARASİTELERİ sitesinin, görüntülemek sureti ile kullanımdan doğabilecek tüm tehlikelerin kesinlikle ve sadece size ait olduğuna muvafakat etmektesiniz. Bu sitenin yahut içeriğinin, her nevi kullanımından, kopyalanmasından yahut görüntülenmesinden ötürü doğan, onunla bağlantılı veya ilgili olan hususlarda meydana gelebilecek doğrudan, dolaylı, ceza gerektirici, hususi, tesadüfi, ehemmiyetli yahut diğer biçimlerde zarar ve ziyandan ötürü EROLKARASİTELERİ sitesinin (iktisadi faaliyet, gelir, kar, amaç, veri ve diğer ekonomik menfaatlere, iyiniyete ve 3. kişilerin iddialarına ilişkin kayıpları da kapsayacak şekilde) yükümlü değildir, lakin ister ihlal isterse haksız fiil şeklinde cereyan etmiş olsun; velev ki taraflar evvelce benzer zararların mevcudiyeti hususunda EROLKARASİTELERİ sitesinin tarafından uyarılmış olsa dahi bu tip zararlar doğabilir

Bu sitenin düzenleniş amacı sade bir şekilde genel bir bilgi sağlamaktır. İçeriğe dahil materyallere ilişkin bilgilerin güncel, eksiksiz dolayısıyla doğru olmasına gayret edilmekte ancak bu husus ve sitenin her daim görüntülemeye müsait olacağı garanti edilmemektedir. Sitenin mevcut içeriğine uyumlu olarak ve bu içerik doğrultusunda, EROLKARASİTELERİ sitesinin herhangi bir taahhüdü ve mükellefiyeti bulunmamaktadır. Sonuç olarak sarih yahut zımni ayırt etmeksizin tüm temsil ve garantiler reddedilmektedir.

EROLKARASİTELERİ 'nden verilen içerik odaklı hizmetler yalnızca bilgilendirme amaçlı olup, bu hizmetlerin sahiplerine yönlendirmeyi esas almaktadır. EROLKARASİTELERİ üzerinden sunulan bu hizmetlerden doğabilecek hukuksal sonuçlar ve buradaki bilgilerin bütünlük ve doğruluk garantisi hizmetin sahibi olan tarafa aittir ve hiçbir şekilde EROLKARASİTELERİ bu konulardan ötürü sorumlu tutulamaz.

Hizmetlerin kullanılması sırasında kişilerin ve kurumların karşılaşabileceği teknik aksaklıklardan (cihaz, hat ve iletişim nedenli vb) ötürü hizmeti alınamamasından, EROLKARASİTELERİ sorumlu tutulamaz.
EROLKARASİTELERİ'nın kullanılması esnasında karşılaşılabilecek hata, eksiklik, bilgisayar sistemlerine zarar veremeye yönelik herhangi bir yazılım (virüs), kusur; yönetimsel, konuşlandırmadan kaynaklı gecikmelerden ve/veya sistem, bağlantı arızası sonunca görülebilecek doğrudan ya da dolaylı ziyan, zarar veya masraflarda da dahil ve ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere hiçbir zarar ve ziyandan EROLKARASİTELERİ, ve/veya çalışanları, bu tip olasılıklardan haberdar olsun ya da olmasın sorumlu tutulamazlar.

EROLKARASİTELERİ
'nden sunulan uygulamalar, bilgiler ve içeriklerden oluşan hizmetlerin sahibi çeşitli siteler tarafından sağlanmakta olup, burada verilen hizmetlerin yeterliliklerini, doğruluklarını, eksiksiz oldukları garanti edilemez ve bu hizmetlerdeki hatalar, eksiklikler ya da gecikmeler, aksaklıklardan ötürü EROLKARASİTELERİnın herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Bu bilgilerle üçüncü şahısların haklarının ihlal edilmemesi; mülkiyet, belirli bir amaca uygunluk ve/veya bilgisayar virüsü bulunmamasına ilişkin garantiler dahil ancak bunlarla sınırlı kalmamak kaydıyla, zımnen, açıkça ya da yasal olarak hiçbir garanti verilmemektedir.

EROLKARASİTELERİ üzerinden kamu kurumlarının internet sitelerine verilen bağlantılar ve de diğer internet sitelerine verilen bağlantıların kullanılmasıyla alınan riskler kullanıcılara aittir. Bu bağlantıların yönlendirildiği alandaki bilgilerin doğruluğu, sitelerde verilen bağlantıların nitelikleri EROLKARASİTELERİ tarafından araştırılıp, doğruluğu ve güvenilirliği hakkında bir yargıda bulunulmamıştır.

EROLKARASİTELERİ, kendi internet sitesinde yayınladığı hizmetler ve bu hizmetleri oluşturan uygulamalar, sayfalar, bilgiler, görsel ve yazısal içerikler üzerinden değişiklik yapma ve teknik sorunlardan ötürü, hizmetleri geçici olarak durdurma hakkına sahiptir

"DİLEKÇE ÖRNEKLERİ" başlığının altında fikir edinmek amacıyla kullanabileceğiniz örnek dilekçelerimiz yer almaktadır. Yazışmalarınızda bu dilekçelerimizden (izin almaksızın) yararlanmanız mümkündür. Fakat her türlü yazışmanın hak kaybına sebebiyet verici yönleri ve kendine özgü detayları olduğunu, herkesin iddiasını ispat etmek zorunda olduğunu, örnek dilekçelerin sadece fikir edinmek adına sitemize konulmuş olduğunu ve bundan dolayı hiç bir sorumluluk kabul etmediğimizi, dilekçelerimizin işin sonucunu ve beklentilerinizi temin etmeyebileceğini, değişen yasal düzenlemelere ve emsal kararlara göre güncelleme olanağımızın olmadığını, bir avukattan yardım alarak hukuki işlerinizi takip etmenizin daha faydalı olacağını nazara almanızı önemle tavsiye eder ve önemle uyarırız.

Zaman buldukça bu sayfaya yeni dilekçeler eklemeye çalışacağız. Bu sayfada yer alan veya alması gereken dilekçelerimiz konusunda her türlü öneri ve tavsiyelerinizi bildirmenizi bekler ve bu konudaki katkılarınızdan dolayı şimdiden teşekkür ederiz.

Sitemizdeki bilgiler, sorun yaşadığınız konularda bilgilenmenizi, fikir sahibi olmanızı amaçlayan genel bilgilerdir; hukukî müşavirlik niteliğinde değildir.

Her hukuki ihtilaf, genellikle, kendine özgü özellikler gösterir; bu sebeple, sitemizde yer alan bilgiler, probleminize uygun olmayabilir; burada yer alan bilgilere dayanarak ne yapacağınıza karar vermeniz, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu durumdan
EROLKARASİTELERİ sorumlu değildir.

EROLKARASİTELERİ sitesinin, görüntülemek sureti ile kullanımdan doğabilecek tüm tehlikelerin kesinlikle ve sadece size ait olduğuna muvafakat etmektesiniz. Bu sitenin yahut içeriğinin, her nevi kullanımından, kopyalanmasından yahut görüntülenmesinden ötürü doğan, onunla bağlantılı veya ilgili olan hususlarda meydana gelebilecek doğrudan, dolaylı, ceza gerektirici, hususi, tesadüfi, ehemmiyetli yahut diğer biçimlerde zarar ve ziyandan ötürü EROLKARASİTELERİ sitesinin (iktisadi faaliyet, gelir, kar, amaç, veri ve diğer ekonomik menfaatlere, iyiniyete ve 3. kişilerin iddialarına ilişkin kayıpları da kapsayacak şekilde) yükümlü değildir, lakin ister ihlal isterse haksız fiil şeklinde cereyan etmiş olsun; velev ki taraflar evvelce benzer zararların mevcudiyeti hususunda
EROLKARASİTELERİ sitesi tarafından uyarılmış olsa dahi bu tip zararlar doğabilir

Bu sitenin düzenleniş amacı sade bir şekilde genel bir bilgi sağlamaktır. İçeriğe dahil materyallere ilişkin bilgilerin güncel, eksiksiz dolayısıyla doğru olmasına gayret edilmekte ancak bu husus ve sitenin her daim görüntülemeye müsait olacağı garanti edilmemektedir. Sitenin mevcut içeriğine uyumlu olarak ve bu içerik doğrultusunda,
EROLKARASİTELERİ sitesinin herhangi bir taahhüdü ve mükellefiyeti bulunmamaktadır. Sonuç olarak sarih yahut zımni ayırt etmeksizin tüm temsil ve garantiler reddedilmektedir.

21.11.2003 günlü 25296 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanmış Türkiye Barolar Birliği Reklam Yasağı Yönetmeliği ve 1136 Sayılı Avukatlık Kanunu hükümlerine uygun olarak, bu site, ne hukuki tavsiyeler sunmak suretiyle avukat-müvekkil ilişkisi kurmak ne de teşvik etmek için görüntülenmektedir. Keza bu site bir reklam, davet ve hukuki tavsiye kaynağı niteliğinde değildir.

Bu site ve sağladığı içerik, EROLKARASİTELERİ sitesinin danışman üyeleri tarafından vatandaşlarımızı ve hukuk çalışanlarını bilgilendirmek amacı ile düzenlenmiştir. Bu siteye 3. kişi kullanıcılar tarafından erişim sağlanması, kullanıcıların göndermiş oldukları e-posta iletilerine uzman hukukçular tarafından cevap verilmesi halinde dahi, Avukat-müvekkil ilişkisinin tesisine ilişkin davet olarak kabul edilmemelidir.

Hukuk ciddi bir iştir; hukuki prosedür süreçleri uzun ve karmaşıktır; kesinlikle uzmanlık gerektirir. Erişim sağlayan bir kullanıcının hukuki tavsiyeye ihtiyaç duyması halinde,Bir avukattan yardım almadan, hukuki süreç yürütmeye çalışmamasını tavsiye ediyoruz. Hukuki süreç başlatacaksanız, haklarınızın zarar görmemesi için, kendi imkanlarınız ve yerleşim yerleri dahilinde mutlaka bir avukattan yardım alın.

Asla, davanızı kendiniz yürütmeye çalışmayın...

EROLKARASİTELERİ / SİTE EDİTÖRÜ

erolkara@msn.com

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

erolkara.net Bilmek Gerek Designed by Templateism.com Copyright © 2014

Tema resimleri sebastian-julian tarafından tasarlanmıştır. Blogger tarafından desteklenmektedir.
Published By Gooyaabi Templates