videoerk

130 bin avukata fiyat artışlarından etkilenmeden 12 ay sabit birim bedelli ve indirimli elektrik kullanma hakkı verildi.


Türkiye'nin enerji sektörü şirketlerinden Aydem Enerji kuruluşu olan Gediz Elektrik ile Türkiye Barolar Birliği (TBB) arasında 130 bin avukatı kapsayan bir iş birliğine imza atıldı.

Bu iş birliği uyarınca TBB çatısı altındaki 80 baro ve 130 bin avukat fiyat artışlarından etkilenmeden 12 ay sabit birim bedelli ve indirimli elektrik kullanma hakkına kavuştu.

TBB'nin web sayfasından yapılan duyuruda "TBB çatısı altındaki 80 baro ve 130 bin avukat, ticarethane abone grubunda olan tüketim noktalarına özel 12 ay sabit birim bedelli indirimli elektrik kampanyasından faydalanabilecek."denilirken Gediiz Elektirkten yapılan açıklama şöyle ;
Türkiye Barolar Birliği’ne Mensup Avukatlara Özel 12 Ay Sabit Fiyatlı Elektrik
Gediz Elektrik olarak Türkiye Barolar Birliği ile 130 bin avukatı kapsayan bir iş birliğine imza attık. Bu iş birliği uyarınca, TBB’ye mensup avukatlara fiyat artışlarından etkilenmeden 12 ay sabit birim bedelli ve indirimli elektrik kullanma fırsatı sunuyoruz.
Kampanya Şartları:
- Kampanyadan elektrik faturası aylık ortalama 110 TL ve üzeri olan avukatlar yararlanabilecektir.
- TBB’ye mensup avukatlara sunulan sabit birim bedelli aktif enerji bedeli 12 ay boyunca uygulanacaktır.
- Müşteriden son 12 aylık kullanımının en yüksek 1 aylık fatura bedeli tutarında güvence bedeli alınacak, bu bedel müşterinin faturasına 2 taksit olarak yansıtılacaktır.
- Kampanyadan yararlanmak isteyen avukatlar, 0 (232) 388 87 00 numaralı Gediz Elektrik İletişim Merkezi’ni arayabilirler veya aşağıdaki başvuru formunu doldurabilirler.
- Kampanyaya başvuru 29.02.2020 tarihine kadar yapılabilecektir.
* Bu kampanya ticarethane abone grubu için geçerlidir.
* Kampanya Türkiye genelinde geçerlidir.

Yorumunuzu yazın

Daha yeni Daha eski