Google Adsense Türkiye'yi Terk Ediyor mu ?


Google Adsense’nin faaliyetlerini durdurduğu yönünde yaptığı haber 1 nisan şakası çıktı.

Fakat internet piyasasında çalışan onlarca deneyimli ve uzman kişi bu olayın ilk saniyesinde şaka olduğunu anladı.ŞAKA YAPMIŞLAR..

Google gibi büyük bir platformun reklam veren ve yayıncılarını bir anda silip atmayacağını bilen kişiler böyle bir haberin gerçekleşmesinin mümkün olmadığını değerlendirdi.

İşte WMARACI forumunun açtığı ve sms gönderdiği konu

“Tüm webmasterların nazlı ceylanı, platonik sevgilisi Google AdSense gelin oldu, ellere gidiyor! Bugünden sonra artık Türkiye’deki webmasterların hiç biri nazlı ceylan AdSense’in bırakın sevgilisi olmayı yanından bile geçemeyecek.Google AdSense’in reklam kolları başkanı Leriy Peyc yaptığı açıklamayla;“Google AdSense Türkiyedeki webmasterlara yaramıyor, bu ne hal olm? Her taraf kadın sitesi her taraf flash oyun sitesi oldu? Demir boru satan müşterilerimiz de var bizim. Akrabasına reklamı tıklatan mı dersin, kankasına reklam linkini yollayan mı ararsın… Neymiş efendim “Bana da site açalım ben de para kazanayım.” Oldu, hepiniz açın biz ne kazanacağız? Bundan sonra AdSense Türkiye pazarında vakit kaybetmeyip, ilk vapurla bu limandan ayrılacaktır haberiniz olsun.” dedi.

Neyse arkadaşlar; sizce böyle bi’ 1 Nisan haberi yapsak tutar mı?”

I Love you Google….

wmaraci.com
Google Plus'da Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder