AÖF Kayıt Harcı Hangi Bankalara Yatırılıyor
AÖF KAYIT YENİLEME ÜCRETLERİ YATIRILACAK BANKALAR2016 - 2017 Öğretim Yılı Bahar Döneminden itibaren ödemeler Ziraat Bankası aracılığı ile tahsil edilecektir
Kayıt yenileme işlemleri sırasında ödenecek harç ücretleri aşağıda açıklanan dört yöntem dışında ödemelerin posta havalesi, banka havalesi ve EFT gibi yollarla yapılması kabul edilmemektedir.


Ödeme bilgileri ders ekle-sil ekranında veya bu işlem sonucu dökümü alınan Kayıt Yenileme Bilgi Dökümü Sayfasında yer alacaktır.


Ders ekle-sil işlemini yapan öğrenciler 2016-2017 Öğretim Yılı Bahar Dönemi Öğretim Gideri ve Öğrenim Ücreti/Öğrenci Katkı Payı ödemelerini yukarıda belirtilen tarihler arasında; Kredi Kartı/Banka Kartıyla, Ziraat Bankası ATM’lerinden (kartlı veya kartsız), Mobil bankacılık veya İnternet bankacılığından gerçekleştirebilirler.


Mazeretli kayıtların son günü olan 24 Şubat 2017 tarihinde İnternet, ATM ve Mobil bankacılığından saat 23:30’a kadar ödeme yapılabilecektir.


Ancak, kayıt yenileme tarihinin son günü provizyon işlemleri nedeni ile kredi kartıyla ödeme yapılamayacaktır.


Öğrenciler ödeme yaptıktan sonra aldıkları belgenin, 2016-2017 Öğretim Yılı Bahar Dönemi Öğretim Gideri ve Öğrenim Ücreti/Öğrenci Katkı Payı ödemesine ait olup olmadığını mutlaka kontrol etmelidirler.


2016-2017 Öğretim Yılı Bahar Dönemi Kayıt Yenileme bedelini ödemeyip sadece geçmiş dönem borç/borçlarını ödeyen öğrencilerin 2016-2017 Öğretim Yılı Bahar Döneminde kaydı yenilenmez.
Öğrencilerin ders ekle - sil işlemi yapması halinde ödeme bilgileri buna göre yeniden oluşacaktır.
13 - 24 Şubat 2017 tarihleri arasında ödeme bilgilerinizi http://aof.anadolu.edu.tr adresindeki Kayıt Otomasyonu bağlantısı Kayıt Yenileme linkinden görebilir ve ödemenizi yapabilirsiniz. Ödemelerini Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde Ziraat Bankasına yapan öğrencilerin dekontunu AÖF bürosuna teslim etmesine gerek yoktur. Öğrenciler Fakültemiz kayıtlarındaki öğrenci numarası ile ödemelerini gerçekleştireceklerdir.


Kayıt kullanma kılavuzu için buraya tıklayınz
Google Plus'da Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder