0
-- --
Türkiye Kamu Sen Genel Teşkilatlandırma Sekreteri ve Türk Büro Sen Genel Başkanı Fahrettin Yokuş, kamu personeli alımlarındaki sözlü sınavlar hakkında önemli değerlendirmelerde bulundu...

Türkiye Kamu-Sen'e bağlı Türk Büro-Sen Genel Başkanı Fahrettin Yokuş, İzmir ve Manisa'da sendika temsilcileriyle buluştu Konuşmalarında mültecilerden de söz eden Yokuş,"Aramızda 3 milyonu aşkın patlamaya hazır bomba serbestçe dolaşıyor. Güvenli şehrimiz ve mahallemiz kalmadı.." dedi.

Türkiye Kamu-Sen'e bağlı Türk Büro-Sen Genel Başkanı Fahrettin Yokuş, “Bölücü terörle müzakere yaparak, terör örgütünü meşrulaştırdılar. Ülkeyi bölünmenin eşiğine getirdiler. Yanlış dış politikalar neticesi, Türkiye’yi yalnızlaştırdılar. Ülkemizi göçmenler ülkesi haline getirdiler. Sınırlarımızı kevgire döndü. Ne giren belli ne de çıkan? Aramızda 3 milyonu aşkın patlamaya hazır bomba serbestçe dolaşıyor. Artık yeni bir terör örgütümüz oldu, adı IŞİD. Canlı bombalar aramızda cirit atar hale geldi. Millettin can güvenliği kalmadı. Terör sadece bir bölgemizde değil, tüm ülkemize sirayet etti. Güvenli şehrimiz ve mahallemiz kalmadı.” diyerek mültecilerin gelecekte zarar verebileceğini söyledi.

mahihaber / Ankara

Yorum Gönder

 
Top