Son Eklenenler

Divriği Halkı Yüksel Okul Öğrencilerinden Şikayetçi


Sivas Divriği halkı uzak illerden gelerek ilçelerinde okuyan öğrencilerin hal ve hareketlerinden, sorumsuzca davranışlarından şikayetçi olduklarını belirtti.

Divriği ilçesinde bulunan Cumhuriyet Üniversitesine bağlı Nuri Demirağ Meslek Yüksekokulu'nda okuyan öğrencilerin ilçe içerisinde gezerken uygun olmayan davranışları, çeşme ve duvar gibi yerlere sprey boya ile yazı yazmalarından dolayı şikayetler giderek artmaya başladı.

Divriği halkı, burada üniversiteye ait bir okul olmasından , öğrencilerin gurbet hayatı yaşadıklarından dolayı kendilerine yardımcı olmaya çalıştıklarını bundan da hiç şikayetçi olmadıklarını ancak bazı öğrencilerin ilçe içerisinde gezerken yaptıklarından razı olmadıklarını dile getirdiler.

En son bir öğrencinin sevgili ile birlikte kendi adını instagramda paylaşyıkları resimle artık ellerinde bir kanıt olduğunu söyleyen Divriği halkı, öğrencilerin uyarılmalarını istiyorlar.

Divriği'nin temiz ve misafirperver bir ilçe olduğunu söyleyen halk üniversite öğrencilerinden daha tertipli, çevreye duyarlı, daha saygın ve duvarlara, çeşmelere, tarihi yerlere yazı yazmamalarını rica ettiler.

erolkarasiteleriHiç yorum yok:

Yorum Gönder

erolkara.net Bilmek Gerek Designed by Templateism.com Copyright © 2014

Tema resimleri sebastian-julian tarafından tasarlanmıştır. Blogger tarafından desteklenmektedir.
Published By Gooyaabi Templates