0
-- --
İstanbul Eyüp’teki Vialand AVM Watsons mağazasında 16 yaşındaki kız çocuğunun çırılçıplak soyarak aranması tepkilere neden oldu. Mağaza Müdürü işten çıkartıldı.


İstanbul Eyüp’teki Vialand AVM Watsons mağazasında 16 yaşında bir kız çocuğu "ruj" çalmakla suçlandı ve kıyafetleri tamamen çıkartılarak özel güvenlik görevlileri tarafından arandı. Kızın üstünde ruj çıkmadı.
Çırılçıplak soyulan kız öğrenci Watsons tan şikayetçi oldu
İstanbul Eyüp’teki Vialand AVM Watsons mağazasından ruj çalmakla suçlanan lise 3. sınıf öğrencisi Mağaza müdürü ve AVM güvenlik görevlisi tarafından çırılçıplak soyularak aranmıştı.
Watsons mağazasında 16 yaşında bir kız çocuğu "ruj" çalmakla suçlandı ve kıyafetleri tamamen çıkartılarak özel güvenlik görevlileri tarafından arandı. Kızın üstünde ruj çıkmadı. Aile şimdi firmadan ve mağaza yetkililerinden şikayetçi.
Watsons mağazasında kız öğrenciye çırılçıplak arama!
Meliha Certel, İstanbul'da bir alışveriş merkezinde bulunan zincir kozmetik mağazasından ruj çaldığı iddiasıyla alışveriş merkezinin güvenliği tarafından aranan 16 yaşındaki kızın annesi.
KIZIN KIYAFETLERİ ERKEK GÜVENLİKÇİLERİN OLDUĞU YERDE TAMAMEN ÇIKARTILDI
Mağazanın deposında yapılan aramada kızın kıyafetleri tamamen çıkarıldı. Aramayı bir kadın güvenlik görevlisi yaptı ama o anda depoda iki erkek görevli daha vardı.
Aramada kızın üstünden iddia edildiği gibi ruj çıkmadı. B.C olayı annesine ertesi gün anlattı. Ailesi daha sonra mağaza müdürü Z.A ile görüştü. Z.A olayın kendisiyle ilgisi olmadığını söyledi. Ancak çıplak aramayı doğruladı.
MAĞAZA MÜDÜRÜNÜN İŞİNE SON VERİDLİ
Kozmetik firması, 16 yaşındaki kızın kuvvetli şüphe üzerine arandığını savundu. Mağaza müdürünün işine son verildiğini belirtti.
Olay ile ilgili soruşturma başlatıldı

Yorum Gönder

 
Top