0
-- --
Dört hastane için Ameliyathane Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı ve yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı başvuru tarihleri açıklandı.

Sağlık Bakanlığı, Türkiye Kamu hastaneleri Kurumu (TKHK) tarafından düzenli olarak yapılmakta olan hemşireler için sertifika eğitim programları kapsamında 4 hastanede daha programlar için başvurular başlayacak. 3 hastanede yoğun bakım hemşireliği sertifikalı eğitim programı bulunurken 1 hastanede de ameliyathane hemşireliği sertifikalı eğitim programı için başvurular başlıyor. Başvuru tarihleri açıklandı.

Sağlık Bilimleri Üniversitesi, Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi (EAH) tarafından yoğun bakım hemşireliği sertifikalı eğitim programı 21 Kasım-30 Aralık 2016 tarihleri arasında düzenleneceği açıklandı. Bu programa başvurular ise 24-28 Ekim 2016 tarihleri arasında yapılabilecek.

Pamukkale Üniversitesi, Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi tarafından yoğun bakım hemşireliği sertifikalı eğitim programı 21 Kasım-30 Aralık 2016 tarihleri arasında düzenleneceği açıklandı. Bu programa başvurular ise 24Ekim-4 Kasım 2016 tarihleri arasında yapılabilecek.

Sağlık Bilimleri Üniversitesi, Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi (EAH) tarafından yoğun bakım hemşireliği sertifikalı eğitim programı 14 Kasım-23 Aralık 2016 tarihleri arasında düzenleneceği açıklandı. Bu programa başvurular ise 24-28 Ekim 2016 tarihleri arasında yapılabilecek.

Sağlık Bilimleri Üniversitesi, Trabzon Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi (EAH) tarafından ameliyathane hemşireliği sertifikalı eğitim programı 28 Kasım-27 Aralık 2016 tarihleri arasında düzenleneceği açıklandı. Bu programa başvurular ise 26 Ekim-07 Kasım 2016 tarihleri arasında yapılabilecek.

Dört hastanenin de başvuruları kapsamında aşağıdaki bağlantılarda yer alan başvuru formunu indirerek hastaneye başvuru yapılması gerekiyor. Ayrıca konu ile ilgili olarak her hastanenin yetkili biriminin telefon numaraları ve e-posta adreslerini de aşağıdaki bağlantılarda bulunmaktadır 

Başvuru formu için TIKLAYINIZ
Rehber için TIKLAYINIZ.
Hastanelerin bilgileri için TIKLAYINIZ.

http://www.mymemur.com.tr/4-hastanede-serti

Yorum Gönder

 
Top