0
-- --
Sağlık alanında da fetö temizliği başlayacak

Sağlık Bakanlığı darbe girişimi üzerine üst kademesinden başlamak üzere Fethullah Gülen sempatizanı personel için disiplin yönünden en ağır tedbirlerin alınacağı ve görevden atılacağı belirtiliyor.

Silahlı Kuvvetler, Emniyet Müdürlüğü, Milli Eğitim'den sonra en büyük temizlik bu kez Sağlık Bakanlığı bünyesinde bulunan sağlıkçılara geliyor.

Başarısız darbe girişiminin ardından Sağlık Bakanlığı darbe girişiminden sonra alınacak tedbirlerin yanı sıra yapılması planlanan sınavların durumları ele alındı.

Sağlık Bakanlığı operasyonlara başlıyor...

TSK bünyesindeki bir grup terörist Fetullahcı askerin 15 Temmuz akşam saatlerindeki darbe girişiminden sonra FETÖ/Paralel Devlet Yapılanması”nca yapılan darbe girişiminin ardından cemaat üyesi olduğu söylenen-bilinen Sağlık Bakanlığı üst kademesinden başlamak üzere müdür, başhekim, doçent, doktor, hemşire, hasta bakıcı ve diğer branşlardaki personel için disiplin yönünden en ağır tedbirlerin alınacağı ve görevden atılacağı iddia edildi.

FETÖ'cü doktordan darbe çığırtkanlığı

Darbecilerin yaraladığı vatandaş, hastaneye gittiğinde FETÖ'cü hain bir doktor tarafından alçakça muameleyle karşılaştı. Sosyal medya o doktor hakkında soruşturma başlatılması için kampanyaya gidiyor. FETÖ'cü askerin yaraladığı vatandaşa FETÖ'cü doktordan skandal karşılama: Ama onlar da Müslüman

Yorum Gönder

 
Top