0
-- --
Süleyman ve Cüneyt K. kardeşler, ünlü bir profesörün sahibi olduğu hastanenin kurşunlanması olayıyla ilgili gözaltına alındı. Silahlı saldırıyı söz konusu hastanede tedavi gören ama iyileşmediğini iddia eden Cengiz Ç. adlı iş adamının yaptırdığı iddia edildi
İstanbul Kadıköy’deki özel bir hastane 6 Nisan’da kurşunlandı.
Olayla ilgili inceleme başlatan polis ekipleri kardeş olan 2 şüpheliyi gözaltına aldı.
Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri kurşunlamanın,  hastanede psikolojik tedavi gören iş adamı Cengiz Ç.’nin, bu süreç sonunda iyileşmediğini iddia edip, 32 bin lirayı bulan anlaşmazlık ve hastane sahibi profesörün  tehdit edilmesinden kısa süre sonra gerçekleştiğini belirledi.
ŞÜHELİ KARDEŞLER İŞ ADAMININ ADINI VERDİ
Polis ekipleri çevrede bulunan güvenlik kameralarından silahlı saldırıyı Süleyman K. ve Cüneyt K. kardeşlerin yaptığını tespit etti.
Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri dün yaptığı operasyonda Süleyman K. ve Cüneyt K. kardeşleri gözaltına aldı. Şüpheli kardeşler olayın azmettiricisi olarak iş adamı Cengiz Ç.’nin ismini polis ekiplerine verdi.
Polis ekipleri yaptığı incelemede tekstil sektöründe faaliyet gösteren iş adamı Cengiz Ç.’nin yurtdışında olduğunu belirledi.
Şüpheli Süleyman K. ve Cüneyt K. kardeşlerin Vatan Caddesi’nde bulunan Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü’ndeki işlemleri devam ediyor.

posta

Yorum Gönder

 
Top