Memur Ve Emekli Maaşları Son Durum Nedir


E-Bordronuzu görebilmek için TC kimlik numaranızı, memuriyet sici numaranızı ve emekli sicil numaranızı bilmeniz yeterlidir.

Fakat genellikle memuriyet sicil numaraları sisteme tanıtılmadığı için eğer girişte sorun yaşarsanız memuriyet sicil no alanına 1 veya 0 girerek deneyiniz.

E-BORDRO MAAŞ ALMA SORGULAMA

SSK(4A) Emekli Maaşı Hesaplama İşlemi Nasıl Yapılır ?

SSK yeni adıyla 4A’ ya bağlı bulunan kişiler emekli maaşı hesaplama için yazımızda verilen linke tıklamanız gerekmektedir. Emekli maaşı hesaplama işlemi için daha sonra açılan sayfada ilk olarak SSK sicil numaranızı girmeniz gerekir. Daha sonra T.C. kimlik numaranızı, baba adınızı, nüfus ilinizi ve doğum tarihinizi giriniz. Emekli maaşı hesaplama için girmeniz gereken tüm bilgileri girdikten sonra “Sorgula” butonuna tıklamanız gerekir. Bu şekilde SSK emekli maaşı hesaplama işlemini gerçekleştirmiş olursunuz.

4A Emekli Aylık Bilgisi İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

BAĞ-KUR(4B) Emekli Maaşı Hesaplama İşlemi Nasıl Yapılır ?

Emekli maaşı hesaplama için yazıda verilen linke tıkladıktan sonra T.C kimlik numaranızı, kurumunuzu ve resimdeki karakterleri de güvenlik kodu kısmına girmelisiniz. Daha sonra “Sorgula” butonuna tıklayarak, emekli maaşı hesaplama işleminizi yapabilirsiniz.

4B Emekli Aylık Bilgisi İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

Emekli maaşı hesaplama işleminde dikkat edilecek olan bazı noktalar bulunmaktadır. 4B emekli maaşı hesaplama işleminizi bugün talep etmişsiniz gibi hesaplayan ancak, kesin bir bilgi vermeyen bir uygulamadır. Emekli maaşı hesaplamasının asıl ve gerçekte alacağınız ücret işe başladıktan sonra belirli olabilir. Asıl emekliliğinizi talep ettiğiniz durumda, hizmetleriniz ve kayıtlar incelenerek emekli maaşı hesaplama için 5400 günden daha az kaydı bulunan kişiler için emekli maaşı hesaplama işlemi yapılamaz.

Emekli Sandığı(4C) Emekli Maaşı Hesaplama İşlemi Nasıl Yapılır ?

Emekli Sandığı yani 4C emekli maaşı hesaplama için yazıda verilen linklere tıklayarak, emekli maaşı hesaplama uygulamasına ulaşabilirsiniz. Emekli maaşı hesaplama ikramiyenizi hesaplama için en az derece, kademe ve aylık tarihini alanlarını seçmeniz gerekir.

4C Emekli Aylık Bilgisi İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

“Makam Temsil Görev Tazminat” göstergeniz varsa ilgili makamı girmelisiniz. Bu işlemleri uygulamanız durumunda emekli maaşı hesaplama işlemini kolayca yapabilirsiniz.
Google Plus'da Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder